Pobyty

🌓

Chystám pro nás dva druhy pobytů. Jeden nese název Balzám na nervy a půjde o odlehčený jógový pobyt zaměřený na cvičení ásan, meditace, dýchací cvičení, léčebné techniky a práci s podvědomím. Těšit se můžete na zkušené a profesionální hosty, protažené tělo, výborné jídlo a zkrátka pár dní, které dokáží hravě přehodit výhybku našich životů.

🌒

Druhý pobyt jsem nazvala — možná pro někoho překvapivě, Orgia. Pokud vám název podezřele připomíná starořecké orgie, máte naprostou pravdu. Žádné omamné látky ani necudnosti tu ale nečekejte 😅

Možná jste totiž netušili, že původní starodávné orgie se nesly v duchu odpočinku, “vypnutí” hlavy a návratu k ryzí spontánnosti. A přesně takové budou pobyty Orgia! Tisíciletími prověřenými i moderními technikami se budeme vracet do pocitů šťastného a bezstarostného dítěte, pro kterého je radostně si hrát celým světem. Použijeme hudbu, přírodu, ale také třeba uvolňující masáže. Doslova vyresetujeme náš systém plný starostí a povinností a obnovíme v sobě radost a bezstarostnost, která v nás stále dříme.  A která umí léčit i omlazovat.